Министерство образования Республики Беларусь
Управление по образованию Полоцкого районного исполнительного комитета
Государственное учреждение образования
Шпаковщинская базовая школа Полоцкого района
Дні тыдня |
№
|
2 клас |
3 клас |
4 клас |
Панядзелак |
1 |
Беларуская літаратура (літаратурнае чытанне) |
Музыка |
Беларуская мова |
2 |
Руская мова |
Матэматыка |
Англійская мова |
|
3 |
Беларуская мова |
Англійская мова |
Матэматыка |
|
4 |
Выяўленчае мастацтва |
Фізічная культура і здароўе |
Выяўленчае мастацтва |
|
5 |
Вытокі роднай мовы (ф) |
Руская літаратура (літаратурнае чытанне) |
ГКП |
|
6 |
|
Вытокі роднай мовы (ф) |
Вытокі роднай мовы (ф) |
|
7 |
|
|
|
|
Аўторак |
1 |
ГЗС |
Беларуская літаратура (літаратурнае чытанне) |
АБЖ |
2 |
Матэматыка |
Руская мова |
Руская мова |
|
3 |
Беларуская мова |
Матэматыка |
Матэматыка |
|
4 |
Руская літаратура (літаратурнае чытанне) |
Беларуская мова |
Руская літаратура (літаратурнае чытанне) |
|
5 |
Музыка |
ГЗС |
Музыка |
|
6 |
|
|
ГЗС |
|
7 |
|
|
|
|
Серада |
1 |
Руская літаратура (літаратурнае чытанне) |
Чалавек і свет |
Беларуская літаратура (літаратурнае чытанне) |
2 |
Руская мова |
Матэматыка |
Матэматыка |
|
3 |
Матэматыка |
Англійская мова |
Беларуская мова |
|
4 |
Фізічная культура і здароўе |
Беларуская мова |
Фізічная культура і здароўе |
|
5 |
|
ГКП |
Англійская мова |
|
6 |
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
Чацвер |
1 |
Працоўнае навучанне |
Выяўленчае мастацтва |
Працоўнае навучанне |
2 |
Матэматыка |
Англійская мова |
Руская мова |
|
3 |
Беларуская літаратура (літаратурнае чытанне) |
Руская мова |
Англійская мова |
|
4 |
Чалавек і свет |
Руская літаратура (літаратурнае чытанне) |
Руская літаратура (літаратурнае чытанне) |
|
5 |
Інфармацыйная гадзіна |
Фізічная культура і здароўе |
Інфармацыйная гадзіна |
|
6 |
|
Інфармацыйная гадзіна |
|
|
7 |
|
|
|
|
Пятніца |
1 |
АБЖ |
АБЖ |
Беларуская літаратура (літаратурнае чытанне) |
2 |
Беларуская мова |
Матэматыка |
Беларуская мова |
|
3 |
Матэматыка |
Беларуская мова |
Матэматыка |
|
4 |
Фізічная культура і здароўе |
Беларуская літаратура (літаратурнае чытанне) |
Фізічная культура і здароўе |
|
5 |
Класная гадзіна |
Працоўнае навучанне |
Чалавек і свет |
|
6 |
Юныя даследчыкі (ф) |
Класная гадзіна |
Класная гадзіна |
|
7 |
|
|
|
Дні тыдня |
№ |
5 клас |
6 клас |
7 клас |
8 клас дапаможнай школы (1 аддзяленне) |
Панядзелак |
1 |
Руская мова |
Фіз.культ. і здароўе |
Працоўнае навучанне |
Працоўнае навучанне |
2 |
Матэматыка |
Беларуская мова |
Працоўнае навучанне |
Працоўнае навучанне |
|
3 |
Фіз.культ. і здароўе |
Матэматыка |
Беларуская мова |
Беларуская мова |
|
4 |
Беларуская мова |
Біялогія |
Англійская мова |
СБА |
|
5 |
Руская літаратура |
Беларуская літаратура |
Матэматыка |
Матэматыка |
|
6 |
ГКП |
Мастацтва |
Беларуская літаратура |
Беларуская літаратура |
|
7 |
|
ГКП |
Матэматыка (ф) |
|
|
Ауторак |
1 |
Англійская мова |
Руская літаратура |
Матэматыка |
Матэматыка |
2 |
АБЖ |
Матэматыка |
Гісторыя Беларусі |
Гісторыя Беларусі |
|
3 |
Беларуская мова |
Англійская мова |
Хімія |
Беларуская мова |
|
4 |
Беларуская літаратура |
Руская мова |
Руская мова |
Руская мова |
|
5 |
Матэматыка |
Сусв. гісторыя |
Руская літаратура |
Руская літаратура |
|
6 |
Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму (ф) |
Духоўная спадчына Беларусі (ф) |
Мастацтва |
Беларуская літаратура |
|
7 |
|
|
|
|
|
Серада |
1 |
Працоўнае навучанне |
Англійская мова |
Фіз.культ. і здароўе |
Фіз.культ. і здароўе |
2 |
Англійская мова |
Інфарматыка |
Біялогія |
Біялогія |
|
3 |
Матэматыка |
Матэматыка |
Фізіка |
СБА |
|
4 |
Сусв. гісторыя |
Геаграфія |
Матэматыка |
Матэматыка |
|
5 |
Фіз.культ. і здароўе |
Гісторыя Беларусі |
Геаграфія |
Геаграфія |
|
6 |
Чалавек і свет |
Фіз.культ. і здароўе |
Інфарматыка |
Інфарматыка |
|
7 |
|
Матэматыка (ф) |
ГКП |
ГКП |
|
Чацвер |
1 |
Беларуская мова |
Руская мова |
Англійская мова |
Працоўнае навучанне |
2 |
Мастацтва |
Матэматыка |
Беларуская мова |
Беларуская мова |
|
3 |
Матэматыка |
Беларуская мова |
Біялогія |
Біялогія |
|
4 |
Руская мова |
Працоўнае навучанне |
Матэматыка |
Працоўнае навучанне |
|
5 |
Руская літаратура |
Працоўнае навучанне |
Сусветная гісторыя |
Працоўнае навучанне |
|
6 |
Інфармацыйная гадзіна |
Руская літаратура |
ГЗС |
ГЗС |
|
7 |
|
Інфармацыйная гадзіна |
Інфармацыйная гадзіна |
Інфармацыйная гадзіна |
|
Пятніца |
1 |
Матэматыка |
Руская мова |
Фізіка |
Працоўнае навучанне |
2 |
Англійская мова |
Матэматыка |
Фіз.культ. і здароўе |
Фіз.культ. і здароўе |
|
3 |
Руская мова |
ГЗС |
Англійская мова |
Геаграфія |
|
4 |
Беларуская літаратура |
Англійская мова |
Матэматыка |
Матэматыка |
|
5 |
ГЗС |
Беларуская мова |
Руская мова |
Руская мова |
|
6 |
Сусв. гісторыя |
Беларуская літаратура |
Руская літаратура |
Карэкцыйныя заняткі |
|
7 |
Класная гадзіна |
Класная гадзіна |
Класная гадзіна |
Класная гадзіна |
Дні тыдня |
№ |
8 клас
|
9 клас дапаможнай школы (1 аддзяленне) |
9 клас
|
Панядзелак |
1 |
Англійская мова |
Працоўнае навучанне |
Матэматыка |
2 |
Матэматыка |
Працоўнае навучанне |
Фіз.культ. і здароўе |
|
3 |
Сусветная гісторыя |
Працоўнае навучанне |
Працоўнае навучанне |
|
4 |
Беларуская мова |
Беларуская мова |
Фізіка |
|
5 |
Беларуская літаратура |
Карэкцыйныя заняткі |
Хімія |
|
6 |
Фіз.культ. і здароўе |
Фіз.культ. і здароўе |
Руская мова |
|
7 |
Гісторыя (ф)/ АФП (ф) |
|
|
|
Аўторак |
1 |
Біялогія |
Біялогія |
Руская літаратура |
2 |
Англійская мова |
Беларуская літаратура |
Беларуская мова |
|
3 |
Матэматыка |
Матэматыка |
Сусветная гісторыя |
|
4 |
Хімія |
Беларуская мова |
Англійская мова |
|
5 |
Геаграфія |
Геаграфія |
Беларуская літаратура |
|
6 |
Інфарматыка |
Інфарматыка |
Біялогія |
|
7 |
ГЗС |
ГЗС |
Гісторыя (ф) |
|
Серада |
1 |
Матэматыка |
Матэматыка |
Руская мова |
2 |
Фізіка |
СБА |
Гісторыя Беларусі |
|
3 |
Фіз.культ. і здароўе |
Фіз.культ. і здароўе |
Геаграфія |
|
4 |
Руская мова |
Руская мова |
Англійская мова |
|
5 |
Руская літаратура |
Руская літаратура |
Матэматыка |
|
6 |
Гісторыя Беларусі |
Гісторыя Беларусі |
Фізіка |
|
7 |
Працоўнае навучанне |
Працоўнае навучанне |
ГЗС |
|
Чацвер |
1 |
Беларуская літаратура |
Беларуская літаратура |
Хімія |
2 |
Геаграфія |
Геаграфія |
Беларуская мова |
|
3 |
Матэматыка |
Матэматыка |
Грамадазнаўства |
|
4 |
Англійская мова |
Гісторыя Беларусі |
Фіз.культ. і здароўе |
|
5 |
Беларуская мова |
Беларуская мова |
Матэматыка |
|
6 |
Мастацтва |
СБА |
Геаграфія |
|
7 |
Інфармацыйная гадзіна |
Інфармацыйная гадзіна |
Інфармацыйная гадзіна |
|
Пятніца |
1 |
Біялогія |
Біялогія |
Англійская мова |
2 |
Хімія |
Працоўнае навучанне |
Руская літаратура |
|
3 |
Фізіка |
Працоўнае навучанне |
Матэматыка |
|
4 |
Руская мова |
Руская мова |
Фізіка |
|
5 |
Матэматыка |
Матэматыка |
Мастацтва |
|
6 |
ГКП |
ГКП |
Інфарматыка |
|
7 |
Класная гадзіна |
Класная гадзіна |
Класная гадзіна |
Дзень тыдня |
Назва |
Час правядзення |
Клас |
Настаўнік |
Месца правядзення |
Панядзелак |
Вытокі роднай мовы |
12.35 – 13.20 |
2 |
Харчанка Н.Л. |
Кабінет № 4 |
Вытокі роднай мовы |
13.30 – 14.15 |
3 |
Стамінок У.В. |
Кабінет № 16 |
|
Вытокі роднай мовы |
13.30 – 14.15 |
4 |
Яблонская А.І. |
Кабінет № 7 |
|
Полацказнаўства |
14.30 – 15.15 |
8 |
Васілеўская З.І. |
Кабінет № 11 |
|
Асновы фінансавай пісьменасці |
14.30 – 15.15 |
8 |
Бузо Н.М. |
Кабінет № 13 |
|
Алгебра вучыць разважаць |
14.30 – 15.15 |
6 |
Аўтух Н.Ф. |
Кабінет № 8 |
|
Аўторак |
Духоўная спадчына Беларусі (IX ст.-1569 г.) |
13.30 – 14.15 |
6 |
Бузо Н.М. |
Кабінет № 13 |
Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны) |
14.30 – 15.15 |
9 |
Васілеўская З.І. |
Кабінет № 11 |
|
Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму |
14.30 – 15.15 |
5 |
Грачушнік І.М. |
Кабінет № 17 |
|
Серада |
Падарожжа з матэматыкай |
14.30 – 15.15 |
6 |
Аўтух Н.Ф. |
Кабінет № 8 |
Пятніца |
Юные исследователи, или Ступеньки на пути к открытию |
13.30 – 14.15 |
2 |
Харчанка Н.Л. |
Кабінет № 4 |
Субота |
Складаны сказ без складанасці |
8.15 – 9.00 |
9 |
Грачушнік І.М. |
Кабінет № 17 |
Святыні роднага краю |
9.15 – 10.00 |
9 |
Васілеўская З.І. |
Кабінет № 11 |
Наименование объединения |
Ф.И.О. педагога |
Кол-во часов |
День недели |
Время работы педагога |
Место проведения |
Возраст |
Кол-во детей (из них СОП/ ИПР/ОПФР) |
|
Объединение по интересам «Мастерская Самоделкина» |
Морозёнок Галина Олеговна |
1 |
Понедельник |
14.30-15.30 |
Кабинет обслуживающего труда № 9
|
7-11 лет |
12/1 (СОП) |
|
Объединение по интересам «Галактика Dance» |
Стаминок Влада Викторовна |
1 |
Вторник |
14.30-15.30 |
Актовый зал |
7-13 лет |
12/2 (СОП) 1 (ОПФР)
|
|
Спортивная секция «Крепыш» |
Автух Наталья Леонидовна |
1 |
Вторник |
14.30-15.30 |
Спортивный зал |
7-12 лет |
12/2 (СОП) |
|
Объединение по интересам «Непоседы» |
Стаминок Влада Викторовна |
1 |
Четверг |
14.30-15.30 |
Актовый зал |
7-9 лет |
12/1 (СОП) |
|
Спортивная секция «Спортивный калейдоскоп» |
Бузо Надежда Николаевна |
1 |
Суббота |
10.00-11.00 |
Спортивный зал |
12-14 лет |
13/1 (СОП) 1 (ОПФР) |